BİR SORUNUZ MU
VAR?
Türkiye’deki en ucuz oyun sitesi! Tüm Kredi Kartları, Tüm Banka Kartları, İninal, Papara, Param Kart Gibi tüm ön ödemeli kartlar ile ödeme yapabilirsiniz
Ürünleriniz Ortalama 1 Saat İçerisinde Teslim Edilir.(Yoğunluktan ara sıra aksayabilir)

Çalışma Saatlerimiz;
Hafta içi: 12:00 – 00.00
Hafta sonu: 10:00 – 01.00’e kadardır.

Image Alt

KULLANICI SÖZLEŞMESİ

– Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Kullanıcı Sözleşmesi’nde ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, Ucuzoyuncun’un kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple Ucuzoyuncun’dan her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Bütün oyunlarda garanti hizmeti mevcuttur. Olası problemlerde değişim süresi 1-48 saat aralığındadır. Olası stok problemlerinde bu süre uzayabilir daha ayrıntılı bilgiyi destek ekibinden alabilirsiniz.

-Satın aldığınız ürünlerin açıklamasını dikkatlice okuyunuz.

-Otomatik teslimat olan ürünler anında teslim edilir. Diğer ürünleri satın aldıktan sonra sipariş ss’inizi instagram @ucuzoyuncun adresine mesaj olarak iletirseniz en geç bir kaç saat sonra teslim edilir.

-Sitemize ödemelerinizi PAYTR ödeme sistemleri aracılığıyla %100 güvence ile yapmaktasınız. Bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz.

-Satın alınan ürünlerde para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır.

-Satın alacağınız ürünün açıklaması instagram gönderilerimizin açıklaması ile uyuşmuyorsa lütfen satın almadan önce İnstagram destek ekibi ile veya Whatsapp destek ekibimizle iletişim kurunuz doğru bilgiyi oradan alınız.

-Satın alınan hesaplara para yatırılmasını önermiyoruz olası problemlerden Ucuzoyuncun sorumlu değildir.

-Sosyal mecralarda forumlarda vs yerlerde kuruluşumuzu zedeleyen müşterilerin garantileri ne yazık ki yok sayılır.

-Kullanıcı’lar ve Ucuzoyuncun hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.

-Ucuzoyuncun’dan ürün aldıysanız bu sözleşmeyi kabul etmişsiniz demektir. İtiraz hakkınız yoktur.

-Ucuzoyuncun “Kullanıcı Sözleşmesi”‘ni değiştirme hakkını elinde tutar.

Bir Sohbet Başlat
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Yardıma mı ihtiyacınız var? bizle sohbet et