Kullanım Koşulları | Ucuz Oyuncun

Kullanım Koşulları

1-) Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Kullanıcı Sözleşmesi’nde ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

2-) Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, Ucuzoyuncun’un kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple Ucuzoyuncun’dan her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

3-) Bütün oyunlarda garanti hizmeti mevcuttur. Olası problemlerde değişim süresi 1-48 saat aralığındadır. Olası stok problemlerinde bu süre uzayabilir daha ayrıntılı bilgiyi destek ekibinden alabilirsiniz.

4-) Alıcı satın aldığı ürünü dikkatle okuma sorumluluğuna sahiptir. Ürün açıklamasında otomatik teslimat yapıldığına dair bir bilgi veriliyorsa satın aldıktan sonra ürün otomatik olarak sitemizden ürünlerim kısmına gönderilir.

5-) Otomatik teslimat olan ürünler anında teslim edilir. Otomatik teslim edilmeyen ürünlerin teslimat bilgisi için destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. 

6-) Sitemize ödemelerinizi PARAM POS ödeme sistemleri aracılığıyla %100 güvence ile yapmaktasınız. Bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz.

7-) Satın aldığınız ürünün teslimatı yapıldıktan sonra para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde uygun görülürse ürününüzün yenisi ile değişim yapılır.

8-)  Satın alınan ürün 7 gün içinde teslim edilemez ise iade hakkında sahiptir. 

9-) Herhangi bir oyunda yapılan sistem veya platform değişikliği nedeniyle kaybedilen hesap erişimlerinden Ucuzoyuncun sorumlu değildir. Alınan ürünler değişimden önceki sisteme uygun şekilde sağlanmıştır. Alıcıların iade veya değişim talep etme hakları bulunmayacaktır.

10-) Satın alacağınız ürünün açıklaması instagram gönderilerimizin açıklaması ile uyuşmuyorsa lütfen satın almadan önce canlı destek ekibi ile iletişim kurunuz doğru bilgiyi oradan alınız.

11-) Hesap olarak satılan ürünler 2.el hesap olarak satılmaktadır, oyun içerisinde belirli ilerlemeler mevcut olabilir.

12-) Alıcı teslim aldığı ürünü(hesap veya dijital anahtar) 3. bir şahıs ile paylaştığı taktirde garanti hizmeti sonlandırılmaktadır.

13-) ucuzoyuncun.com üzerinden alınan hiçbir ürün Geforce Now vb, yazılımlar üzerinde çalışması garanti edilmez, çalışmaması durumunda garanti kapsamına girmez.

14-) 3. parti yazılımlar ile bilgisayarınıza yapılan bağlantılar her ürün için bir defaya mahsus yapılmaktadır. Olağan dışı herhangi bir durum sonucunda tekrar bağlantı sağlanmamaktadır. Kurulumu yapılan ürünler kullanıcı sorumluluğundadır.

15-) Satın alınan hesaplara para, bakiye, vb çeşit ödemelerin yapılması yasaktır olası problemlerden Ucuzoyuncun sorumlu değildir.

16-) Rastgele oyun kodlarında Ucuzoyuncun.com sadece belirtilen fiyat aralığını garanti etmektedir. Oyunların indirimde olmasının herhangi bir önemi yoktur önemli olan indirimsiz satış fiyatının ürün açıklamasını karşılamasıdır. Harici bir durum kesinlikle alıcıya garanti edilmemektedir. Alıcının kütüphanesinde bulunan bir oyunun çıkması veya çıkan oyunu beğenememe durumu iptal veya iade kapsamında olmamaktadır. Rastgele başlıklı ürünlere tarafımızca müdahale uygulanmamaktadır. Herhangi bir rastgele oyun kodu satın alan müşteri gerekli bütün bilgilendirmeyi kabul etmektedir.

17-) Ortak olarak kullanılan ürünlerde her kullanıcı kendi profili ile oynamaktadır. Hiçbir kullanıcı başka bir kullanıcının profiline erişemez. Bu ürünleri kullanırken alıcıya iletilen talimatların haricindeki kullanım alıcının sorumluluğundadır.

18-) Sosyal mecralarda forumlarda vb. yerlerde kuruluşumuzu zedeleyen üyelerimizin garantilerinin iptali sağlanmaktadır.

19-) Kullanıcı’lar ve Ucuzoyuncun hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.

20-) Ucuzoyuncun “Kullanıcı Sözleşmesi”‘ni değiştirme hakkını elinde tutar.